Nawigacja

Partners

Czwartek 21.06.2018

Kalendarz

Witamy w EduPage!

Drodzy Uczniowie,

na tej stronie będziecie mogli przejrzeć swoje plany lekcji, zmiany w zastępstwach, a także zapoznać się z innymi, bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.

liczba odwiedzin: 2764925

 

Aktualności

 • 24 kwietnia 2018 r. gościliśmy w naszej szkole uczniów klas trzecich gimnazjów. Nie daliśmy im odpocząć po egzaminach, zmierzyli się oni z łamigłówkami matematycznymi, brali udział w warsztatach teatralnych, historycznych, fizycznych,  doświadczeniach chemicznych i biologicznych. Mamy nadzieję, że goście dobrze się u nas bawili.

   

  Logos Day - Obrazek 1 Logos Day - Obrazek 2 Logos Day - Obrazek 3 Logos Day - Obrazek 4 Logos Day - Obrazek 5 Logos Day - Obrazek 6 Logos Day - Obrazek 7 Logos Day - Obrazek 8

 • 30.04 w poniedziałek spotkaliśmy się w małej grupie, razem z naszą Panią od fizyki aby obejrzeć powierzchnię Księżyca oraz Jowisza wraz z jego czterema księżycami (Io, Ganimedes, Europa, Kallisto).Obserwowaliśmy koniunkcję tych dwóch ciał niebieskich, czyli ich największe zbliżenie. Pogoda nam sprzyjała ponieważ nie było zachmurzenia,ale oświetlenie pobliskich ulic uniemożliwiło dostrzeżenie szczegółów powierzchni Jowisza. Obserwację trwały około 3 godzin i w tym czasie obserwowaliśmy niebo przez teleskop,za pomocą okularów o różnych parametrach dających mniejsze oraz większe przybliżenie. Mam nadzieję że takie sesje będą odbywać się regularnie ponieważ pomimo wysiłku i włożonej pracy jest to także świetna zabawa.

Aktualności

Kontakt

 • Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Nowej Soli
  ul. Gimnazjalna 9
  67-100 Nowa Sól
 • (+48) 068 4583894
  Tel./Fax (+48) 068 4583895
  e-mail lonsol@poczta.onet.pl

Galeria zdjęć